Katsetame tehnikat Haapsalus

Raske õppustel ja kerge lahingus:)
Mis juhtub siis kui sulle antakse kaela väike mikrofon ja sinu klassikaaslastele kõrva väikesed klapid, et nad sind paremini kuuleks. Sulle öeldakse, et aeg läks nüüd ja pead rääkima 10 minutit ja selle aja jooksul ka edasi liikuma. Teemat pole sul olnud õnne ette teada nii, et "tulistada tuleb puusalt". Mis siis juhtub? Mis siis juhtub!! Mis siis!... juhtub! 
Kui esimene ehmatus ja väike hirm kuklas on seljatatud, siis saad aru, et pead lihtsalt rääkima. Kiiresti sirvid oma teadmised ja valid kõige turvalisema teema( millest arvad teadvat palju) ja siis püüad selle kuidagi siduda linnaga ja selle olemusega. Väga nauditav ja õpetlik kogemus! 
Saime praktikas harjutada grupiga liikumist linnas, seda kuidas kasutada linnas olemasolevat infotahvleid ja kuidas saab linnaloodusest rääkida mitut moodi.
Kuna sellise tehnika kasutamine võimaldab giidi kuulata parajalt kauguselt siis jäi mahti teha linnas ka mõned pildid. Lisaks oli hea võimalus praktiseerida lehtpuude määramist.  Haapsalus on ilus liigirikas puude rinne. 
Jääkaru ma pildile ei saanud seekord:)Eelmine
Turvaste Valgejärv
Järgmine
Jäljed lumes